Ben jij een innovatieve en ambitieuze ondernemer die klaar is voor internationale expansie, bijvoorbeeld in Duitsland, Frankrijk of Denemarken/Zweden? Het Global Market Entry Program stoomt je klaar voor een succesvolle markttoetreding in het buitenland.
Wil jij leren hoe je eenvoudig mooie, visuele content maakt voor je bedrijf? Kom naar de MKBDigiwerkplaats Boost & Borrel op 7 mei in de Dutch Innovation Factory! In deze praktische workshop ontdek je hoe je met een gebruiksvriendelijke tool professionele beelden creëert die je merk versterken.
Gratis online trainingen over hoe u digitaal sterk in de schoenen kunt staan en uw online vindbaarheid kunt vergroten: Ook in 2025 zijn ze beschikbaar voor mkb-ondernemers uit gemeenten Den Haag, Zoetermeer en Krimpen aan den IJssel.
De MKB Digiwerkplaats koppelt ondernemers met een digitaliseringsvraag en -behoefte aan studenten uit het mbo en hbo. Het gevolg: frisse ideeën voor ondernemers om de mogelijkheden van online sales en marketing, data en automatisering te kunnen inzetten.
Energiebesparing draagt bij aan lagere kosten voor uw onderneming. Duurzaam Energie Besparen (DEB) is het online platform dat ondernemers helpt bij het vinden van energiebesparende maatregelen die u kunt nemen binnen uw bedrijf. Een initiatief van NVO-NCW, MKB Nederland en IVBB, het instituut voor research en innovatie in de verenigingswereld. Ondersteund door het ministerie van Economische Zaken en Klimaat en het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties